درباره موسسه حقوقی پرین | موسسه حقوقی در کرج

پرین نام آشنا در موسسه حقوقی در کرج / مرکز مشاوره حقوقی در کرج / وکیل طلاق در کرج


وکیل

وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی، به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود.

وکالت یکی از مشاغل بسیار محبوب در کشورهای مختلف از جمله ایران است و وکیل پایه یک دادگستری در تمامی کشورها از وجهه اجتماعی بسیار بالای برخوردار بوده و همواره مورد احترام اقشار مختلف مردم است.


به چه کسی وکیل پایه یک دادگستری در کرج گفته می شود؟

وکیل پایه یک دادگستری در کرج شخصی است که پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی یا کمتراز آن در حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر سال یک بار برگزار می شود، در رقابتی سنگین و نفس گیر موفق به کسب معدل و ترازی شده باشد که بتواند در بین رقبای پر شماری که دارد به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شود.


مدت زمان دوره کارآموزی 18 ماه است و پس از آن آزمونی تحت عنوان اختبار بصورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و شخصی که موفق به قبولی در مجموع 2 آزمون کتبی و شفاهی فوق شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می گردد که در مراسم مذکور پس از طی تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل دادگستری یا وکیل پایه یک دادگستری و وکیل طلاق در کرج میتواندموسسه حقوقی در کرج و مرکز مشاوره حقوقی در کرج و در تمام کشور داشته باشد .
  1. اولین نوع وکیل طلاق در کرج، زمانیست که زن و شوهر بر مساله طلاق توافق داشته باشند و دیگر مایل به ادامه زندگی با هم نباشند. این نوع طلاق به طلاق توافقی معروف است که از اختیارات مرد در طلاق ناشی میشود.
  2. نوع دیگر وکیل طلاق در کرج که اساس تمام قوانین طلاق میباشد طلاق به خواست و اراده مرد است.
  3. سومین نوع وکیل وکیل طلاق در کرج، طلاق از طرف زوجه می باشد ، که این نوع طلاق تنها در صورتی است که زوجه یکی از شروط ضمن عقد را داشته باشد.

وکیل طلاق در کرج در طلاق توافقی

طلاق توافقی بدین شکل است که مرد و زن پس از اینکه ادامه زندگی مشترک را به صلاح تشخیص ندادند میتوانند با توافق در خصوص مهریه و نفقه و اجرت المثل و حضانت فرزند و سایر مسائل بینشان برای وکیل طلاق توافقی در کرج قدام کنند.
 

 
موسسه حقوقی در کرج با عنوان دادجویان جوان راستین پرین در استان البرز و شهر کرج به شماره ثبت 3104 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسیده است که با برند پرین آغاز به ارایه تمامی خدمات حقوقی به مردم عزیز نموده است. موسسه حقوقی پرین با اصل پیشگیری بهتر از پیگیری پشتیبان حقوقی همه ی اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد. تیم حقوقی پرین مرکز مشاوره حقوقی در کرج برگرفته از حقوقدانان و مشاوران مجرب ، وکلای پایه یک دادگستری، کارشناسان بنام امور مالیاتی، قضات بازنشسته دادگستری و کارشناسان بازنشسته سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری و اداره کل مالکیت صنعتی تا احقاق کامل حق شما موسسه پرین مرکز مشاوره حقوقی در کرج همراهتان هستیم.
موسسه حقوقی و داوری دادجویان جوان راستین پرین با داشتن بیش از یک دهه سابقه کاری در بخش‌های، موسسه حقوقی در کرج، کیفری، ملکی، ثبتی، بین المللی و دیگر امور حقوقی با ارائه مشاوره حقوقی در کرج، قبول وکالت و ارزیابی پرونده‌ها، موکلین را از روند رسیدگی، درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می سازد. پرین به عنوان یک موسسه حقوقی در کرج تلاش دارد تا زمان رسیدن به نتایج پرونده را با هزینه‌های مشخص برای موکلین تسهیل کند.

مشاوره رایگان در موسسه حقوقی پریناحکام حقوقی


وکلای مجرب و آگاه برای احقاق حق شما


وکلای موسسه ی حقوقی پرین قادرند در کلیه موارد حقوقی موکلین خود را تا احقاق حق خویش یاری نمایند.